SIGN UP

DP2 Moški 2019/2020

DP2 Moški 2019/2020 Bowling Event - DP2 Moški 2019/2020 2020-05-30 2020-05-30 Bowling sport competition - DP2 Moški 2019/2020

First day: Saturday, 30.05.2020

Last day: Saturday, 30.05.2020

Game format:

NAZIV DRŽAVNO PRVENSTVO – MOŠKI (DP-2M)
KATEGORIJA pari
SEZONA 2019 / 2020
DATUM sobota, 30.5.2020
Spletna stran www.bowling-planet.com


Splošne informacije
Organizator Bowling zveza Slovenije
Bowling center Klub 300
Naslov Regentova 35, 1000 Ljubljana

Kontakt in prijave
Kontaktna oseba Gorazd Kavčič
Zadnji dan za prijavo ponedeljek, 25.5.2020
Prijavnina 25€ na igralca
Zamujena prijavnina 30€ na igralca
E-pošta prijave@bowlingzveza.si

Plačilo Plačilo po prejetem računu, ki ga bo BZS izstavila na podlagi odigranih kvalifikacij. Pri plačilu obvezno navedite sklic, ki je na računu!!

Prizes:

Prize fund: fixed

Prize tax: Yes

Splošna pravila
• Na državnem prvenstvu Moških parov (DP-2M) imajo pravico nastopa igralci registrirani kot člani (A) ali mladinci (M).
• Veljajo tekmovalna pravila igranja WB, ETBF in BZS.
• Tekmovalna oprema: enotni klubski dres ekipe. Hišne krogle, jeans, trenerke in hišni čevlji niso dovoljeni.
• Postopek doping kontrole: slovenska proti doping agencija SLOADO bo obveščena o poteku tekmovanja. SLOADO se po lastni presoji ali na poziv organizatorja lahko odloči za kontrolo dopinga.

Oljenje stez in ogrevanje
• Oljenje stez pred terminom kvalifikacij in pred polfinalom.
• Oljni vzorec bo objavljen na internetni strani v četrtek, 12.3.2020.
• Ogrevanje 10 minut pred kvalifikacijskim terminom, 5 minut pred polfinalom, 5 minut pred finalom.

Pravilo razvrščanja
Na državnem prvenstvu Moških parov (DP-2M) se tekmovalcem kvalifikacijski rezultat prišteje za nastop v Masters.
Nastopajo lahko tudi pacerji za razvrstitev v Masters.
Kvalifikacije: 6 iger na posameznika / 12 iger na par.
Razvrščanje v primeru enakega rezultata v kvalifikacijah: boljša zadnja igra para, boljša predzadnja igra para,…
V polfinale se uvrstijo prvi štirje pari po odigranih kvalifikacijah.
Polfinale in finale:
dvoboji 1 : 4 in 2 : 3. Zmagovalna para napredujeta v finale, poražena osvojita 3. mesto. V vseh dvobojih se odigra ena igra.
V primeru izenačenega rezultata se odigra roll off. Vsak igralec ima met na polno, zmaga par, ki ima višji skupni rezultat.
Razvrščanje:
• od 5. mesta naprej po kvalifikacijah
• 1-4 po finalu
Par prejme pokal in dve medalji.


Žrebanje stez in premikanje
Žrebanje stez 30 minut pred pričetkom termina
Število športnikov na paru stez največ 2 para na paru stez
Premikanje po stezah par na neparni stezi v levo, par na parni stezi v desno
LEVO: po zaletišču
DESNO: med mizami
Način premikanja po vsaki odigrani igri
Število stez premikanja 2 stezi / 1 par

Kvalifikacije (BZS si pridržuje pravico, da v primeru nepričakovanega števila prijav, prilagodi kvalifikacijske termine!)
Termin Dan Datum Ura Število ekip
Termin 1 sobota 30.5.2020 9:00 14
Termin 2 sobota 30.5.2020 12:00 14
Polfinale sobota 30.5.2020 15:00
Finale sobota 30.5.2020 15:30

Sojenje
Sodili bodo sodniki z opravljenim ETBF izpitom.

To be announced

Pattern by: Bowling Zveza Slovenije

Contact:
Gorazd Kavčič


Slovenija

031 375 736

prijave@bowlingzveza.si

Participants Screen

Slovenija National flag

Tadej Dekanj

Bowling zveza Slovenije

Epicenter

Bojan Klarič

Bowling zveza Slovenije

Ptuj

Jože Vetrih

Bowling zveza Slovenije

Epicenter

Sašo Vidovič

Bowling zveza Slovenije

Ptuj

Jadran Cerkvenik M.

Bowling zveza Slovenije

Planet 300 Zagorje

Gregor Miložič

Bowling zveza Slovenije

Ptuj

Tomaž Krafogel

Bowling zveza Slovenije

Planet 300 Zagorje

Tadej Starčič

Bowling zveza Slovenije

Ptuj

Igor Gaber

Bowling zveza Slovenije

Strike

Božo Senica

Bowling zveza Slovenije

Galaxija

Davorin Tepeh

Bowling zveza Slovenije

Strike

Janko Senica

Bowling zveza Slovenije

Galaxija

Ivan Švarc

Bowling zveza Slovenije

Strike

Robi Dolenc

Bowling zveza Slovenije

Arena

Peter Verdnik

Bowling zveza Slovenije

Strike

Franci Borovnik

Bowling zveza Slovenije

Arena

Edvard Progar

Bowling zveza Slovenije

Epicenter

Miro Bizjak

Bowling zveza Slovenije

Arena

Tilen Vatovec

Bowling zveza Slovenije

Epicenter

Zdravko Mulej

Bowling zveza Slovenije

Arena

Dimi Qendrim Krasniqi

Bowling zveza Slovenije

Kranj

Marko Berger

Bowling zveza Slovenije

Arena

Tadej Jankovec

Bowling zveza Slovenije

Arena

Marjan Novak

Bowling zveza Slovenije

Arena

Andrej Zadnik

Bowling zveza Slovenije

Arena

Aleksander Vidovič

Bowling zveza Slovenije

Ptuj

Benjamin Čuček

Bowling zveza Slovenije

Ptuj

Damir Koštric

Bowling zveza Slovenije

Primorska

Vlado Matjačič

Bowling zveza Slovenije

Primorska

Rok Koštric

Bowling zveza Slovenije

Primorska

Aleksander Koštric

Bowling zveza Slovenije

Primorska

Žiga Zalar

Bowling zveza Slovenije

Feniks

Tim Cerkvenik M.

Bowling zveza Slovenije

Feniks

Rok Fujs

Bowling zveza Slovenije

Feniks

Blaž Kogej

Bowling zveza Slovenije

Feniks

Žan Haramina

Bowling zveza Slovenije

Galaxija

Bojan Kovač

Bowling zveza Slovenije

Galaxija

Ljubo Nedimović

Bowling zveza Slovenije

Galaxija

Andrej Pungartnik

Bowling zveza Slovenije

Galaxija

Matej Modic

Bowling zveza Slovenije

Strike

Gorazd Šipek

Bowling zveza Slovenije

Strike

Vlado Golja

Bowling zveza Slovenije

Galaxija